Zapinanie stanika GIF i niesforne piersi:

Zapinanie stanika gif i za duże piersi:

26. zapinanie stanika gif - zapinanie biustonosza z przodu - sliczna dziewczyna zapina stanik - jedrne piersi

Zapinanie stanika problem? Jak dobrać stanik? Jak dopasować biustonosz?

 

Zapinanie stanika i dobór odpowiedniego biustonosza. Bardzo istotnym przy ustalaniu rozmiaru jest dokonanie właściwego pomiaru. Najlepiej dokonać go na nagie ciało. Najważniejsze jest, by zmierzyć się bez stanika.

Jap prawidłowo zmierzyć biust:

1. Mierzymy obwód pod biustem

Pod biustem mierzymy się stojąc prosto, bez stanika i bez ubrania, lekko ściskając się miarką. Używamy do tego celu taśmy z podziałką centymetrową, na przykład miarki krawieckiej. Modelka na zdjęciu ma na sobie biustonosz, my jednak powinnyśmy go zdjąć. Taśmę układamy bezpośrednio pod piersiami, dbając, by znajdowała się na tym samym poziomie z przodu i z tyłu.

2. Mierzymy obwód w biuście

W biuście mierzymy się w biustonoszu o miękkich, nieusztywnianych miseczkach, możliwie najlepiej zbierającym i podnoszącym biust. Przy piersiach jędrnych, które nie opadają, można mierzyć obwód w biuście, stojąc prosto. Panie, których piersi opadają, powinny mierzyć obwód w biuście, pochylając się w przód. Dopiero w tej pozycji mierzymy obwód w biuście. Pamiętajmy – taki pomiar wykonujemy zawsze w staniku!

3. Sprawdzamy wyniki w tabeli

Ostatnim krokiem będzie obliczenie różnicy między tymi dwiema liczbami: obwodem w biuście i rozmiarem pod biustem i sprawdzenie wyników w tabeli. Teraz zapinanie stanika nie będzie już problemem.

Tyle od Naszej specjalistki 😉

 

Dodaj komentarz